Něco o nás

V dnešní době plné spěchu si člověk ani neuvědomí, že vozidlo ve kterém jezdí je asi druhá, ne-li první nejdražší věc, kterou vlastní. A často na svůj vůz nemá dostatek času, nebo prostor kde by se o své auto mohl starat. 

A proto jsme se rozhodli, že budeme dělat co nás baví, a na co spoustu lidí nemá čas. Když jsme se začali zajímat o auta jako malí kluci, měli jsme vždy sny o krásných autech. Jenže aby auto krásně vypadalo, potřebuje spoustu času a péče. A není to o práci s kuchyňskou houbičkou :)


Pečlivost - perfektní výsledek vyžaduje čas a spoustu práce, proto u nás nehledejte program trvající 20 minut. Na detailech si zakládáme.

S čím pracujeme - pracujeme pouze s profesionální autokosmetikou, Kterou si vždy pečlivě vybíráme. Oblíbili jsme si produkty od Autofinesse, Gyeon, CarPro, nebo třeba Colourlock.

Kvalita - Vašemu vozu se budeme vždy věnovat, jako by byl náš vlastní! Auta už nemusí být nová, ale my se snažíme dosáhnout co nejlepšího možného výsledku, a co nejvíce se tomu novému přiblížit.

Něco navíc - Nevíte jak Váš vůz dopravit k nám? Máme pro Vás dvě možnosti:

  1. Dovezete auto k nám a my Vás zavezeme domů a poté opět přivezeme.
  2. Auto si u Vás vyzvedneme a poté opět vyčištěné vrátíme.